היפ הופ: היא תנועה שהחלה על ידי נוער אפרו אמריקאי ולטיני בניו יורק  ומאז נפוצה בכל העולם. ארבעת היסודות המרכזיים שמרכיבים את ההיפ הופ הם: גרפיטי, דיג'יי, ראפ וברייקדאנס.  ברייקדאנס הוא סוג של ריקוד אקרובאטי המהווה את אחד מיסודות ההיפ הופ.

בלט- בלט קלאסי: רפרטואר שנוצר פחות או יותר עד סוף המחצית הראשונה של המאה עשרים ומתאפיין באסתטיקה תנועתית וויזואלית מאוד מוגדרת.
בלט נאו-קלאסי: רפרטואר חדש יותר, אשר משמר פחות או יותר את הטכניקה הבלטית, את האידאלים האסתטיים הבלטיים ואת אוצר התנועות הקלאסי.
בלט בלט מודרני או בלט עכשווי: רפרטואר המשמר את הטכניקה הבלטית אך מרחיב את האידאלים האסתטיים הבלטיים ומאפשר אוצר תנועות שונה ומתחדש.

ג'ז/מחול מודרני: המחול המודרני הינו משוחרר יותר מהבלט הקלאסי, הסגנון חופשי יותר והרקדנים משתמשים ברגשותיהם ובתחושותיהם לעיצוב צעדיהם בניגוד לקוד המבני של צעדי הבלט. במחול המודרני נעשה שימוש מכוון בכובד משקל הגוף בניגוד לבלט בו נראים הרקדנים חסרי משקל. המחול המודרני קיים כבר כ 100 שנים.

  • מחול עממי: בסוג זה קהל הריקוד רוקד בעצמו, לעתים בהתאם למוזיקה המנוגנת על ידי אמן. ריקודים אלו הופכים ברוב המקרים לחלק בלתי נפרד מהתרבות המאפיינת את האדם העממי. דוגמאות לריקודים כאלו הם:
  •  ישראלי: הורה, מזרחי, "כאן נולדתי" וכו'..
  • ריקודי עמים שונים: רוסי, אוקראיני, אירי, ספרדי, צועני, הודי וכו'..  בנוסף לכל ההתמחויות הנ"ל,התלמידים נהנים מהעשרות כגון: אקרובטיקה,ברייק דאנס,ריקודי בטן וכו'.. אשר ניתנים ע"י מורים ומדריכים חיצוניים מומחים.