אודות Balet Bravo

להקת בלט "בראבו" נולדה בשנת 1996 בעיר בת-ים והיא כיום אחת הלהקות המובילות בעיר אשר משתתפים בה בנים ובנות בגילאים 4-18 ממרכז הארץ ומונה היום כ – 120 תלמידים הן בחולון והן בבת-ים.

הלהקה הוקמה ע"י אילנה קנטור שהיא בוגרת של בית הספר המקצועי לבלט מסנט פטרבורג (רוסיה) ובוגרת המכללה האקדמית לחינוך על שם "וינגייט" וכיום היא הכוריאוגרף הראשי של הלהקה והמנהלת.

בלט "בראבו" משתתף כיום באופן קבוע בכל ההופעות והאירועים אשר מתקיימים בעיר בת-ים ומחוץ לה,כגון :הופעות ביום העצמאות על הבמה המרכזית ב "אמפיתיאטרון",הופעות בחגי ישראל ובחגים בינלאומיים,משתתפים בעד-לא-ידע של העיר חולון,הופיעו בפסטיבל "חנוכיית הזהב","שמחת הים האדום" באילת,בתוכניות טלוויזיה בערוץ 1 "סברס", תחרות כלל ארצית בראשון לציון ועוד..

בנוסף, זכתה הלהקה במקום הראשון בתחרות "כישרונות צעירים" של בת-ים.

לאחרונה חזרה הלהקה מתחרות הפסטיבל הבינלאומי ה-2 של אמנות ילדים ונוער "שמחת הים האדום 2010" "RED SEA JOYS" שהתקיימה ב 30.04.2010 בעיר אילת.הלהקה חזרה הביתה עם שני גביעים וקיבלה 2 מקומות שביניהם המקום הכי טוב (יותר טוב ממקום ראשון) GRAND PRIX על מחול עממי – בריקוד "מזרחי" ובריקוד "אירי", ומקום שני המכובד על כוריאוגרפיה בריקוד גז' מודרני-כוריאוגרפיה ע"י אילנה קנטור. גאלה קונצרט אחרי התחרות התקיים באולמי תיאטרון WOW אשר נימצא במלון "רויאל גרדן" באילת. גם השנה 2013 הלהקה השתתפה בתחרות הבינלאומית באילת והביאה כבוד לעיר בזכיה של מספר רב של גביעים כגון "GRAND PRIX על הריקוד המודרני "אלוקים נתן לך במתנה", מקומות ראשונים על "בולבר צרפתי" על "צ'ארדש" ועוד ועוד..

כמו גם הלהקה מקיימת הופעות פרטיות שבהם תלמידי הלהקה מציגים את הישגיהם להורים ולמשפחות ולקהל הרחב.לרוב הופעות אלו מתקיימות באולמות מכובדים כגון היכל התרבות של העיר בת-ים. הלהקה גם מתנדבת עבור הקהל המבוגר בבתי האבות, בחגים בינלאומיים כמו ה 8 למרץ ויום הנצחון ב 9 למאי.

 במהלך שש השנים האחרונות השתתפה הלהקה בתחרויות מחול בחוץ לארץ, בהן נחלה ניצחונות וזכתה בגביעים רבים.
נסיעות אלה תורמות למוטיבציה של הרקדניות שלנו לעבוד, להשקיע ולהצליח. הלהקה התחרתה בהונגריה, אוסטריה, גרמניה, צ׳כיה, אסטוניה, רוסיה, סין וספרד. זו ההזדמנות עבור הבנות שלנו להתנסות בתחרות ברמה הבינלאומית, מול להקות ברמה הגבוהה ביותר, בהופעה על במות ענק מול קהל רב ובייצוג מדינתנו בחוץ לארץ.